Menu

Studenti

ve školním roce 2019/2020

 

Třída: 1.A Třídní učitelka: Ing. Ehlová Irena
Celkem žáků 29 z toho chlapců 0 dívek 29
Brodmannová Jana Hloušková Anežka Marečková Markéta Součková Anna
Brýdl Matouš Hlubůčková Nikola Murín Michal Stahalíková Amálie
Břízová Viktorie Hrdličková Tereza Netíková Markéta Šarík Štefan
Cuperová Nicole Chaloupek Vojtěch Netíková Eliška Tomandlová Natálie
Denková Michaela Jahn Martin Nová Kateřina Urbánková Tereza
Dusilová Natálie Křížová Linda Pinkasová Natálie Žák Jan
Faltus Tomáš Láznická Michaela Sedláček Ondřej
Fořtová Pavlína Linhartová Lucie Sodomková Anežka

 

Třída: 1.B Třídní učitelka: Mgr. Chrobáková Lenka
Celkem žáků 30 z toho chlapců 8 dívek 22
Albrechtová Agnes Hraničková Sára Kocmanová Štěpánka Pošvářová Veronika
Balintová Tereza Hrdličková Lucie Kotrlá Daniela Prosecká Hana
Bartoňová Anděla Hrubá Adriana Kovandová Zuzana Prosová Kristýna
Bílková Jana Injajevová Gabriela Krystková Adéla Sponarová Kateřina
Blahušková Julie Jadrná Olga Kubíčková Natálie Caroline Tennina Elisa
Ferusová Adéla Javůrková Anna Mancová Anna
Haufová Kateřina Junková Šárka Medřická Monika
Hegarová Eliška Klvačová Karolína Nedopilková Barbora

 

Třída: 1.C Třídní učitelka: Ing. Košťálová Pavlína
Celkem žáků 29 z toho chlapců 0 dívek 29
Filipová Kristýna Kmochová Adéla Palová Lucie Vránová Adéla
Foglová Nikola Kovářová Zuzana Pertile Adéla Vrbková Dita
Hammerlová Zuzana Krmelů Áda Purkytová Nikola Vrňatová Eliška
Hellarová Barbora Kržová Lucie Shoberová Kristýna Závodská Monika
Horáčková Veronika Kudláčková Tereza Svobodová Hana Zoubková Lucie
Hořinková Natálie Kunrtová Anita Štěpánová Denisa Žačková Sabina
Hrubešová Adéla Málková Barbora Vávrů Vojta
Ivasjuková Nikol Musilová Karolína Vodseďálková Alice

 

Třída: 2.A Třídní učitelka: Ing. Kotyzová Darie
Celkem žáků 21 z toho chlapců 6 dívek 15
Čechovská Aneta Chmelíčková Zuzana Moravec Jan Sloupenská Kateřina
Farská Michaela Koletschková Lenka Nutzová Sandra Svobodová Lucie
Fejl Radek Kristek Vít Penčáková Kateřina Václavková Romana
Horáček David Kyral Vojtěch Požárová Natálie
Horáčková Alexandra Lofová Anna Říha Jiří
Chladilová Jana Michtová Natálie Sedláčková Hana

 

Třída: 2.B Třídní učitel: Mgr. Studený Pavel
Celkem žáků 24 z toho chlapců 2 dívek 22
Duničková Natálie Jiroušová Klára Martínková Tereza Samková Valentýna
Dušková Kateřina Kadlecová Štěpánka Melecová Vanessa Šenfeldová Zuzana
Grachev Sergey Králová Nikola Michálková Barbora Švédová Zuzana
Horáková Zuzana Krejčí Vendulka Pražská Karla Švichká Erika
Chromá Ludmila Kuřová Vendula Přívarová Kateřina Táborská Hana
Jeriová Eliška Marková Simona Ryšavý David Veselá Marika

 

Třída:2.C Třídní učitelka: Mgr. Zatloukalová Vladimíra
Celkem žáků 22 z toho chlapců 0 dívek 22
Bartáková Karolína Hrabinová Žaneta Langová Alena Sladká Ludmila
Boháčová Veronika Jůzová Tereza Macíková Veronika Šindlerová Jana
Doležalová Veronika Klimešová Natálie Maňásková Terezie Urbanová Nikola
Fialová Markéta Knápková Kristýna Pěnčíková Eliška Veselá Anežka
Gřundilová Adéla Koutná Kateřina Peterková Veronika
Hrabicová Adéla Kubíčková Natálie Révayová Eliška

 

Třída: 3.A Třídní učitelka: Mgr. Tejklová Lenka
Celkem žáků 21 z toho chlapců 1 dívek 20
Anderlová Katrin Jahn Josef Říhová Anna Vorlická Kristýna
Bárnetová Nikola Lakyová Zuzana Slodičáková Justýna Zondervan Lisanne
Bendíková Adéla Lóžiová Květa Sršňová Nela Žežulová Natálie
Crhonková Veronika Mikešová Šárka Svobodová Lenka
Čermáková Lucie Mikulová Andrea Šlechtová Michaela
Helekalová Simona Pospíšilová Michaela Vaněčková Eliška

 

Třída: 3.B Třídní učitel: Mgr. Teichmann František
Celkem žáků 19 z toho chlapců 1 dívek 18
Barochová Barbora Honlová Martina Ryšavá Magdaléna Vraspírová Daniela
Brunclíková Veronika Hrubošová Anna Skrbková Kateřina Vymazalová Tereza
Čarvašová Tereza Nechvílová Eliška Strnisková Dominika Zastoupilová Adéla
Formánková Simona Plecháčová Zuzana Štichová Natálie Žáková Žaneta
Hlavová Kateřina Pulkert Martin Tomešová Jana

 

Třída: 3.C Třídní učitelka: Ing. Stehlíková Hana
Celkem žáků 23 z toho chlapců 3 dívek 20
Bitnerová Štěpánka Jílková Adéla Němcová Petra Smetáková Natálie
Hájková Kateřina Klejchová Marie Otisková Tereza Soukupová Karolína
Chaloupková Kateřina Josefa Křivková Denisa Potužníková Michaela Střondala Josef
Chlebková Nikola Kujal Tomáš Rohelová Anna Ševčíková Tereza
Janáková Michaela Kušnírová Sára Rosecká Gabriela Tempírová Lucie
Jará Adéla Moláčková Lucie Slavík Lukáš

 

Třída: 4.A Třídní učitel: Ing. Šimko Vlastimil
Celkem žáků 20 z toho chlapců 7 dívek 13
Binková Kateřina Grimová Denisa Pávek Jiří Štantejská Veronika
Bláhová Anna Hrtúsová Jana Pavlišová Kateřina Tauchman Ondřej
Bureš Lukáš Jirásek Martin Piscová Markéta Theimerová Aneta
Elnerová Aneta Kočárková Aneta Schustrová Michaela Tomeš Daniel
Flajšingerová Viola Krejsa Petr Sršeň Milan Zezulová Pavlína

 

Třída: 4.B Třídní učitelka: Ing. Motlová Jitka
Celkem žáků 26 z toho chlapců 0 dívek 26
Dolejšová Petra Kovářová Nikola Rybová Lenka Štrajtová Natálie
Doubravová Leona Mičulková Lucie Sedláčková Lenka Tatíčková Hana
Fabianová Nikola Michaliková Natálie Sedláčková Nikola Vaverová Adéla
Gasiorová Eva Moravčíková Veronika Sekaninová Martina Vybíralová Lucie
Hejlová Leona Opravilová Simona Strážnická Helena Zelená Markéta
Hůlková Karolína Pekárková Martina Šimíková Sarah
Komínková Markéta Pospíchalová Tereza Šmahajová Adriana

 

Třída: 4.C Třídní učitelka: MVDr. Podhorná Iva
Celkem žáků 25 z toho chlapců 2 dívek 23
Berková Adéla Chvastková Barbora Pánková Tereza Vávrová Kristýna
Davidová Hanka Janoušková Tereza Pávišová Aneta Viková Zuzana
Dubská Kateřina Jansa Martin Podzemná Kateřina Vošlajerová Adéla
Habrová Jitka Kostíková Aneta Seidlová Karolína Žáčková Barbora
Hladíková Hana Kotková Simona Škůrková Lucie
Hliboký Andrej Lancová Pavla Švarcová Kateřina
Houdková Kateřina Mikuličková Anna Ťopková Veronika