Menu

Studenti

ve školním roce 2020/2021

 

Třída: 1.A AGROPODNIKÁNÍ Třídní učitelka: Mgr. Tomková Martina
Celkem žáků 28 z toho chlapců 5 dívek 23
Bílková Anežka Hulcová Ema Martynková Natálie Říha Ondřej
Dufková Nikola Chládková Kateřina Motlová Jana Slánská Daniela
Ferbasová Veronika Ivánek Tomáš Petrželová Tereza Slavík Vojtěch
Formanová Tereza Knápková Petra Podskalská Tereza Telecká Adéla
Heger Tadeáš Kolavíková Anna Repiská Denisa Trojáková Martina
Hlubinková Daniela Kosinová Nikola Rous Tomáš Ulrichová Lucie
Hrubá Eliška Kučerová Barbora Rozsívalová Elizabeth Zelinková Petra

 

Třída: 1.B VETERINÁŘSTVÍ Třídní učitelka: MVDr. Švehlová Dominika
Celkem žáků 27 z toho chlapců 0 dívek 27
Bízová Eliška Kouřilová Anna Nováková Nikol Šplíchalová Natálie
Broulíková Aneta Křížková Nela Ondernická Radka Trechová Markéta
Jedličková Adéla Kubešová Karolína Plachá Michaela Turková Kateřina
Kalousová Anna Leierová Sára Pyskatá Terezie Valentová Martina
Kobrová Anna Lišková Sandra Řeháková Eliška Veverková Nela
Komárková Anna Nechanická Eliška Slámová Adéla Viktorínová Pavlína
Kotenová Lucie Nosková Kateřina Synková Karolína

 

Třída: 1.C VETERINÁŘSTVÍ Třídní učitel: Mgr. Fogl Emil
Celkem žáků 25 z toho chlapců 2 dívek 23
Březinová Veronika Horáčková Žaneta Kvapilová Kateřina Šínová Nikola
Budovičová Alena Hřebec Martin Luxová Anna Šumberová Bára
Cardová Magdaléna Janáčková Barbora Marešová Jaroslava Talafová Sára
Doležalová Klára Klimková Kateřina Pultarová Aneta Turková Michaela
Ehrlichová Anna Komínková Karolína Rybka Filip
Exnerová Leona Kropáčková Eliška Rychnavská Marika
Fabianová Nela Kubelková Sandra Schartelová Petra

 

Třída: 2.A AGROPODNIKÁNÍ Třídní učitelka: Ing. Ehlová Irena
Celkem žáků 23 z toho chlapců 8 dívek 15
Brýdl Matouš Hrdličková Tereza Netíková Eliška Stahalíková Amálie
Břízová Viktorie Chaloupek Vojtěch Netíková Markéta Šarík Štefan
Cuperová Nicole Jahn Martin Nová Kateřina Tomandlová Natálie
Dusilová Natálie Krajčovičová Jana Pinkasová Natálie Urbánková Tereza
Faltus Tomáš Marečková Markéta Sedláček Ondřej Žák Jan
Fořtová Pavlína Murín Michal Součková Anna

 

Třída: 2.B VETERINÁŘSTVÍ Třídní učitelka: Mgr. Chrobáková Lenka
Celkem žáků 27 z toho chlapců 0 dívek 27
Albrechtová Agnes Hrdličková Lucie Kocmanová Štěpánka Nedopilková Barbora
Balintová Tereza Hrubá Adriana Kotrlá Daniela Pošvářová Veronika
Bartoňová Anděla Injajevová Gabriela Kovandová Zuzana Pražská Karla
Bílková Jana Jadrná Olga Krystková Adéla Prosecká Hana
Blahušková Julie Javůrková Anna Kubíčková Natálie Caroline Sponarová Kateřina
Haufová Kateřina Junková Šárka Mancová Anna Tennina Elisa
Hraničková Sára Klvačová Karolína Medřická Monika

 

Třída: 2.C VETERINÁŘSTVÍ Třídní učitelka: Ing. Košťálová Pavlína
Celkem žáků 29 z toho chlapců 2 dívek 27
Filipová Kristýna Kmochová Adéla Musilová Karolína Vrbková Dita
Foglová Nikola Koppová Tereza Palová Lucie Vrňatová Eliška
Hammerlová Zuzana Kovářová Zuzana Pertile Adéla Závodská Monika
Hellarová Barbora Krmelů Áda Shoberová Kristýna Zoubková Lucie
Horáčková Veronika Kržová Lucie Svobodová Hana Žačková Sabina
Hořinková Natálie Kudláčková Tereza Štěpánová Denisa
Hrubešová Adéla Kunrtová Anita Vávrů Vojta
Ivasjuková Nikol Málková Barbora Vránová Adéla

 

Třída: 3.A AGROPODNIKÁNÍ Třídní učitelka: Ing. Kotyzová Darie
Celkem žáků 22 z toho chlapců 7 dívek 15
Čechovská Aneta Chmelíčková Zuzana Moravec Jan Sedláčková Hana
Farská Michaela Koletschková Lenka Nutzová Sandra Sloupenská Kateřina
Fejl Radek Kristek Vít Penčáková Kateřina Svobodová Lucie
Horáček David Kyral Vojtěch Požárová Natálie Václavková Romana
Horáčková Alexandra Lofová Anna Ryšavý David
Chladilová Jana Michtová Natálie Říha Jiří

 

Třída: 3.B VETERINÁŘSTVÍ Třídní učitel: Mgr. Studený Pavel
Celkem žáků 22 z toho chlapců 1 dívek 21
Duničková Natálie Jiroušová Klára Martínková Tereza Švédová Zuzana
Dušková Kateřina Kadlecová Štěpánka Melecová Vanessa Švichká Erika
Grachev Sergey Králová Nikola Michálková Barbora Táborská Hana
Horáková Zuzana Krejčí Vendulka Přívarová Kateřina Veselá Marika
Chromá Ludmila Kuřová Vendula Samková Valentýna
Jeriová Eliška Marková Simona Šenfeldová Zuzana

 

Třída:3.C VETERINÁŘSTVÍ Třídní učitelka: Mgr. Zatloukalová Vladimíra
Celkem žáků 21 z toho chlapců 0 dívek 21
Bartáková Karolína Hrabinová Žaneta Kubíčková Natálie Šindlerová Jana
Boháčová Veronika Jará Adéla Langová Alena Urbanová Nikola
Doležalová Veronika Jůzová Tereza Pěnčíková Eliška Veselá Anežka
Fialová Markéta Klimešová Natálie Peterková Veronika
Gřundilová Adéla Knápková Kristýna Révayová Eliška
Hrabicová Adéla Koutná Kateřina Sladká Ludmila

 

Třída: 4.A AGROPODNIKÁNÍ Třídní učitelka: Mgr. Tejklová Lenka
Celkem žáků 20 z toho chlapců 1 dívek 19
Anderlová Katrin Helekalová Simona Mikulová Andrea Šlechtová Michaela
Bárnetová Nikola Jahn Josef Pospíšilová Michaela Vaněčková Eliška
Bendíková Adéla Lakyová Zuzana Slodičáková Justýna Vorlická Kristýna
Crhonková Veronika Lóžiová Květa Sršňová Nela Zondervan Lisanne
Čermáková Lucie Mikešová Šárka Svobodová Lenka Žežulová Natálie

 

Třída: 4.B VETERINÁŘSTVÍ Třídní učitel: Mgr. Teichmann František
Celkem žáků 19 z toho chlapců 1 dívek 18
Barochová Barbora Honlová Martina Skrbková Kateřina Vraspírová Daniela
Brunclíková Veronika Hrubošová Anna Soldán Pavel Vymazalová Tereza
Čarvašová Tereza Nechvílová Eliška Strnisková Dominika Zastoupilová Adéla
Formánková Simona Plecháčová Zuzana Štichová Natálie Žáková Žaneta
Hlavová Kateřina Ryšavá Magdaléna Tomešová Jana

 

Třída: 4.C VETERINÁŘSTVÍ Třídní učitelka: Ing. Stehlíková Hana
Celkem žáků 22 z toho chlapců 4 dívek 18
Bitnerová Štěpánka Klejchová Marie Němcová Petra Soukupová Karolína
Hájková Kateřina Křivková Denisa Otisková Tereza Střondala Josef
Chaloupková Kateřina Josefa Kujal Tomáš Potužníková Michaela Ševčíková Tereza
Chlebková Nikola Kušnírová Sára Rosecká Gabriela Tempírová Lucie
Janáková Michaela Lach Aleš Slavík Lukáš
Jílková Adéla Moláčková Lucie Smetáková Natálie