Menu

Maturitní komise


Jmenování maturitních komisí JARO 2021

Výsledné hodnocení zkoušek profilové části maturitní zkoušky


Maturitní komise 4. A
Termín

Praktická část 1. 6.2021 – 2. 6. 2021
DT spol. části 24. 5. 2021 – 26. 5. 2021
Profilová + ústní společná část 3. 6.2021 – 4. 6. 2021
Studijní volno – „Svatý týden“ 20. – 21. 5.; 27. – 31. 5. 2021
Mimořádný opravný termín
28. 6.2021 – 30. 6. 2021
Předseda Ing. Stanislav Valášek
(SŠZ a VOŠ Chrudim)
Místopředseda Ing. Rudolf Rabas
Třídní učitel Mgr. Lenka Tejklová
Název zkoušky Zkoušející /hodnotitel Přísedící
Praktická zkouška z odb. předmětů (PZK) Ehlová, Klížová, Kotyzová, Rabas, Šimko, Coufal Ehlová, Rabas
Praktická zkouška z odb. předmětů (PZP) Ehlová, Klížová, Rabas, Šimko, Coufal Ehlová, Rabas
Český jazyk a literatura (CJL) Studený
Dolečková
Anglický jazyk (ANJ) Tomková, Zíková Zíková, Tomková, Janoušková
Zemědělské předměty -chov zvířat a pěstování rostlin (ZEMP) Rabas, Ehlová Ehlová, Rabas
Zemědělské předměty -chov koní, hosp. zvířat a pěstování rostlin (ZEMK) Ehlová, Kotyzová, Rabas Rabas, Ehlová
Ekonomika (EKO) Tmějová Zíková

 

Maturitní komise 4. B
Termín

Praktická část 1. 6.2021 – 2. 6. 2021
DT spol. části 24. 5. 2021 – 26. 5. 2021
Profilová + ústní společná část 3. 6.2021 – 4. 6. 2021
Studijní volno – „Svatý týden“ 20. – 21. 5.; 27. – 31. 5. 2021
Mimořádný opravný termín 28. 6.2021 – 30. 6. 2021
Předseda Ing. Josef Novák
(SŠZ a VOŠ Chrudim)
Místopředseda MVDr. Iva Podhorná
Třídní učitel Mgr. František Teichmann
Název zkoušky Zkoušející /hodnotitel Přísedící
Praktická zkouška z odb. předmětů (PZV) Rabas, Švédová, Hruška, Podhorná, Švehlová Švédová, Švehlová
Český jazyk a literatura (CJL) Studený
Dolečková
Anglický jazyk (ANJ) Zatloukalová, Zíková Zíková, Zatloukalová
Veterinární předměty (VET) Podhorná, Švédová Švédová, Podhorná
Zemědělské předměty (ZEM) Švédová, Rabas, Kotyzová Rabas, Švédová, Kotyzová

 

Maturitní komise 4. C
Termín

Praktická část 7. 6.2021 – 8. 6. 2021
DT spol. části 24. 5. 2021 – 26. 5. 2021
Profilová + ústní společná část 9. 6.2021 – 11. 6. 2021
Studijní volno – „Svatý týden“ 31. 5. 2021 – 4. 6. 2021
Mimořádný opravný termín 28. 6.2021 – 30. 6. 2021
Předseda Ing. Josef Novák
(SŠZ a VOŠ Chrudim)
Místopředseda MVDr. Dominika Švehlová
Třídní učitel Ing. Hana Stehlíková
Název zkoušky Zkoušející /hodnotitel Přísedící
Praktická zkouška z odb. předmětů (PZV) Košťálová, Rabas, Švédová, Hruška, Švehlová Švédová, Švehlová
Český jazyk a literatura (CJL) Dolečková Studený
Anglický jazyk (ANJ) Foldyna, Zíková Zíková, Foldyna
Veterinární předměty (VET) Košťálová, Švehlová Švehlová, Košťálová
Zemědělské předměty (ZEM) Švédová, Kotyzová, Stehlíková Kotyzová, Stehlíková, Švédová

30. 3. 2021 Ing. Hruška David
ředitel SZeŠ Lanškroun


 

 

 

 


Jmenování maturitních komisí PODZIM 2021

Maturitní komise 4. A,    4. B,    4. C
Termín Praktická část 9. 9. 2020
DT a PP spol. části 1. 9. 2020 – 4. 9. 2020
Profilová + ústní společná část 9. 9. 2020
„Svatý týden“ ——-
Předseda Ing. Josef Novák (SŠZ a VOŠ Chrudim)
Místopředseda Ing. Rudolf Rabas
Třídní učitel Ing. Vlastimil Šimko, Ing. Jitka Motlová, MVDr. Iva Podhorná
Název zkoušky Zkoušející/hodnotitel Přísedící
Praktická zkouška z odb. předmětů – PZK ——— ———
Praktická zkouška z odb. předmětů – PZP ——— ———
Praktická zkouška z odb. předmětů. – PZV Honsová, Hruška Košťálová, Podhorná, Rabas, Švehlová Honsová, Švehlová, Podhorná
Český jazyk a literatura – CJL Dolečková Studený
Anglický jazyk – ANJ Foldyna Tomková
Veterinární předměty – VET Košťálová, Švehlová, Podhorná, Honsová Košťálová, Švehlová, Podhorná, Honsová
Zemědělské předměty – ZEM Honsová, Rabas, Stehlíková ———
Zemědělské předměty -chov zvířat a pěstování rostlin – ZEMP Rabas, Honsová ———
Zemědělské předměty – chov koní, hosp. zvířat a pěstování rost. – ZEMK ——— ———
Ekonomika – EKO Tmějová Zemanová

2. 7. 2020 Ing. Hruška David
ředitel SZeŠ Lanškroun