Menu

Maturitní komise

Jmenování maturitních komisí PODZIM 2020

Maturitní komise 4. A,    4. B,    4. C
Termín Praktická část 9. 9. 2020
DT a PP spol. části 1. 9. 2020 – 4. 9. 2020
Profilová + ústní společná část 9. 9. 2020
„Svatý týden“ ——-
Předseda Ing. Josef Novák (SŠZ a VOŠ Chrudim)
Místopředseda Ing. Rudolf Rabas
Třídní učitel Ing. Vlastimil Šimko, Ing. Jitka Motlová, MVDr. Iva Podhorná
Název zkoušky Zkoušející/hodnotitel Přísedící
Praktická zkouška z odb. předmětů – PZK ——— ———
Praktická zkouška z odb. předmětů – PZP ——— ———
Praktická zkouška z odb. předmětů. – PZV Honsová, Hruška Košťálová, Podhorná, Rabas, Švehlová Honsová, Švehlová, Podhorná
Český jazyk a literatura – CJL Dolečková Studený
Anglický jazyk – ANJ ——— ———
Veterinární předměty – VET Košťálová, Švehlová, Podhorná, Honsová Košťálová, Švehlová, Podhorná, Honsová
Zemědělské předměty – ZEM Honsová, Rabas, Stehlíková ———
Zemědělské předměty -chov zvířat a pěstování rostlin – ZEMP Rabas, Honsová ———
Zemědělské předměty – chov koní, hosp. zvířat a pěstování rost. – ZEMK ——— ———
Ekonomika – EKO Tmějová Zemanová

2. 7. 2020 Ing. Hruška David
ředitel SZeŠ Lanškroun

 

 


Jmenování maturitních komisí JARO 2020

V souvislosti s řešením mimořádné situace vzniklé v důsledku přijímání krizových opatření Vládou České republiky, zejména usnesení č. 201 ze dne 12. března 2020, kterým se zakázala osobní přítomnost žáků ve školách, které navázalo na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví proti šíření koronavirové nákazy, a následné vyhlášení nouzového stavu, připravilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (dále jen „ministerstvo“ nebo „MŠMT“) zákon o zvláštních pravidlech pro přijímání k některým druhům vzdělávání a k jejich ukončování ve školním roce 2019/2020, publikovaný ve Sbírce zákonů dne 27. 3. 2020 pod č. 135/2020 Sb.

Naplánované termíny tedy byly upraveny v souladu s aktuální situací a uvolňováním pravidel nouzového stavu.

Výsledné hodnocení zkoušek profilové části maturitní zkoušky


Maturitní komise 4. A
Termín Praktická část 27. 5.2020 – 29. 5. 2020
DT a PP spol. části 1. 6. 2020 – 2. 6. 2020
Profilová + ústní společná část 10. 6. 2020 – 12. 6. 2020
Studijní volno – „Svatý týden“ – – – – – –
Předseda Ing. Bohumil Kudyn
(SŠZ a VOŠ Chrudim)
Místopředseda Ing. Rudolf Rabas
Třídní učitel Ing. Vlastimil Šimko
Název zkoušky Zkoušející /hodnotitel Přísedící
Praktická zkouška z odb. předmětů (PZK) Ehlová, Klížová, Kotyzová, Rabas, Šimko, Coufal Ehlová, Rabas
Praktická zkouška z odb. předmětů (PZP) Ehlová, Klížová, Rabas, Šimko, Coufal Ehlová, Rabas
Český jazyk a literatura (CJL) Dolečková Studený
Anglický jazyk (ANJ) Janoušková/Zatloukalová Zatloukalová/Janoušková
Zemědělské předměty -chov zvířat a pěstování rostlin (ZEMP) Rabas, Ehlová Ehlová, Rabas
Zemědělské předměty -chov koní, hosp. zvířat a pěstování rostlin (ZEMK) Ehlová, Stehlíková, Rabas Rabas, Ehlová
Ekonomika (EKO) Tmějová Zemanová

 

Maturitní komise 4. B
Termín Praktická část 27. 5.2020 – 29. 5. 2020
DT a PP spol. části 1. 6. 2020 – 2. 6. 2020
Profilová + ústní společná část 10. 6. 2020 – 12. 6. 2020
Studijní volno – „Svatý týden“ – – – – – –
Předseda Ing. Josef Novák
(SŠZ a VOŠ Chrudim)
Místopředseda MVDr. Dominika Švehlová
Třídní učitel Ing. Jitka Motlová
Název zkoušky Zkoušející /hodnotitel Přísedící
Praktická zkouška z odb. předmětů (PZV) Rabas, Honsová, Košťálová, Švehlová Honsová, Švehlová
Český jazyk a literatura (CJL) Dolečková Studený
Anglický jazyk (ANJ) Tomková/Foldyna Foldyna/Tomková
Veterinární předměty (VET) Košťálová, Švehlová Švehlová, Košťálová
Zemědělské předměty (ZEM) Honsová, Rabas, Stehlíková Rabas, Honsová

 

Maturitní komise 4. C
Termín Praktická část 3. 6.2020 – 5. 6. 2020
DT a PP spol. části 1. 6. 2020 – 2. 6. 2020
Profilová + ústní společná část 15. 6. 2020 – 17. 6. 2020
Studijní volno – „Svatý týden“ – – – – – –
Předseda Ing. Josef Novák
(SŠZ a VOŠ Chrudim)
Místopředseda Mgr. Martina Dolečková
Třídní učitel MVDr. Iva Podhorná
Název zkoušky Zkoušející /hodnotitel Přísedící
Praktická zkouška z odb. předmětů (PZV) Podhorná, Rabas, Honsová, Hruška, Švehlová Honsová, Podhorná
Český jazyk a literatura (CJL) Dolečková Studený
Anglický jazyk (ANJ) Foldyna/Janoušková Janoušková/Foldyna
Veterinární předměty (VET) Honsová, Podhorná Podhorná, Honsová
Zemědělské předměty (ZEM) Honsová, Kotyzová Kotyzová, Honsová

11. 5. 2020 Ing. Hruška David
ředitel SZeŠ Lanškroun