Menu

Chlaďas 2020

Květnový termín ZRUŠEN!

Vážení závodníci a přátelé „Chladnokrevných soutěží“

VZHLEDEM K OKOLNOSTEM BYL DEN ŠKOLY i CHLAĎAS 2020 plánovaný na 8. května 2020 ZRUŠEN.


V letošním roce jsme z technických důvodů museli závody chladnokrevných koní CHLAĎAS 2020 přeložit na Den zemědělské školy, který se koná 8. května. V současné situaci sice nevíme, zda se akce vůbec bude konat, ale pokud by to být mohlo, musíme některé věci začít připravovat. Ve hře je i náhradní termín 6. června pro případ zákazu konání akcí v květnu. Protože se první  termín už blíží, posílám Vám propozice a přihlášku a prosím o předběžné přihlášení dříve než je uzávěrka nebo alespoň o zprávu (E-mailem, SMS, telefon) zda máte zájem o účast v kvalifikaci a to na oba termíny. Je to pro nás důležité, abychom věděli zda a v jaké rozsahu akci konat.

Za oznámení předem moc děkuji.

V případě jakékoli změny budu s předběžně přihlášenými komunikovat přímo, pište prosím do přihlášky kontaktní údaje. Dále bude zpráva vyvěšena zde na webových stránkách SZeŠ Lanškroun a Svazu chovatelů chladnokrevných koní.

přihláška a propozice pro MS Word (*.docx) přihláška a propozice pro Adobe Reader (*.pdf)
PŘIHLÁŠKA (*.docx) PŘIHLÁŠKA (*.pdf)
PROPOZICE  (*.docx) PROPOZICE (*.pdf )

Propozice do Loštic a Květné budu připravovat, až to bude aktuální, ale předpokládám, že soutěže budou stejné, takže je možné upravit lanškrounskou přihlášku a použít ji.

Moc prosí o brzké zaslání zpráv, v této situaci se špatně něco organizuje, tak mi prosím takto pomozte. Děkuji.

Přeji hodně zdraví

Hana Stehlíková, Lanškroun
Tel: 724 520 296
E-mail: stehlikova@szes-la.cz