Rozpis učitelů u zkoušek

 

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun, Dolní Třešňovec 17

 

Mgr. Martina Dolečková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.B {85S}

sp.- CJL

7:10

 

zadání otázky

 

 

 

7:30

 

Natálie Kysmanová (zkoušející: Mgr. Pavel Studený)

 

 

 

7:50

 

Vendula Prášková (zkoušející: Mgr. Pavel Studený)

 

 

 

8:10

 

Michaela Slováčková (přísedící: Mgr. Pavel Studený)

 

 

 

8:30

 

Kateřina Nováková (přísedící: Mgr. Pavel Studený)

 

kom. 4.A {87S}

 

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:40

 

Nikola Hvězdová (zkoušející: Mgr. Pavel Studený)

 

 

 

10:35

 

zadání otázky

 

 

 

10:55

 

Klaudie Cestrová (zkoušející: Mgr. Pavel Studený)

 

 

 

11:15

 

Marie Kašecká (zkoušející: Mgr. Pavel Studený)

 

 

 

11:35

 

Jan Murín (zkoušející: Mgr. Pavel Studený)

 

 

 

11:55

 

Kateřina Uskobová (zkoušející: Mgr. Pavel Studený)

 

 

 

12:15

 

Jana Krátká (zkoušející: Mgr. Pavel Studený)

 

 

 

12:35

 

Kateřina Málková (zkoušející: Mgr. Pavel Studený)

 

kom. 4.B

 

15:10

 

porada

 

kom. 4.A {87S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

kom. 4.B {85S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

Ing. Irena Ehlová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.A {87S}

pr.- ZEMP

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:25

 

Jan Murín (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

 

pr.- ZEK

13:20

 

zadání otázky

 

 

 

13:40

 

Nikola Hvězdová (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

 

 

13:55

 

Klaudie Cestrová (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

 

 

14:10

 

Marie Kašecká (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

 

 

14:25

 

Kateřina Uskobová (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

 

 

14:40

 

Veronika Honzová (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

 

 

14:55

 

Kateřina Málková (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

{87S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

MVDr. Hana Honsová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.B {85S}

pr.- VE

8:30

 

zadání otázky

 

 

 

8:45

 

Natálie Kysmanová (přísedící: POD,ŠVE)

 

 

 

9:00

 

Dana Faltejsková (přísedící: POD,ŠVE)

 

 

 

9:15

 

Michaela Slováčková (přísedící: POD,ŠVE)

 

 

 

9:30

 

Kateřina Nováková (přísedící: POD,ŠVE)

 

 

 

9:45

 

Markéta Prchalová (přísedící: POD,ŠVE)

 

 

 

10:00

 

Kateřina Vávrová (přísedící: POD,ŠVE)

 

 

 

10:15

 

Jana Štěpánová (přísedící: POD,ŠVE)

 

 

 

10:30

 

Šárka Dvořáková (přísedící: POD,ŠVE)

 

 

pr.- ZE

10:45

 

Natálie Kysmanová (přísedící: KOT,RAB,STE)

 

 

 

11:00

 

Anna Čavojová (přísedící: KOT,RAB,STE)

 

 

 

11:15

 

Michaela Slováčková (přísedící: KOT,RAB,STE)

 

 

 

11:30

 

Kateřina Nováková (přísedící: KOT,RAB,STE)

 

 

 

11:45

 

Šárka Grežová (přísedící: KOT,RAB,STE)

 

 

 

12:00

 

Ondřej Huška (přísedící: KOT,RAB,STE)

 

 

 

12:15

 

Monika Nekovářová (přísedící: KOT,RAB,STE)

 

 

 

12:30

 

Jana Pešavová (přísedící: KOT,RAB,STE)

 

 

 

12:45

 

Jana Štěpánová (přísedící: KOT,RAB,STE)

 

 

 

15:10

 

porada

 

{85S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

Mgr. Radmila Janoušková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.B {85S}

sp.- ANJ

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Natálie Kysmanová (zkoušející: Mgr. Martina Tomková)

 

 

 

13:50

 

Vendula Prášková (přísedící: Mgr. Martina Tomková)

 

 

 

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:50

 

Kateřina Vávrová (přísedící: Mgr. Martina Tomková)

 

 

 

15:10

 

porada

 

{85S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

Ing. Darie Kotyzová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.B {85S}

pr.- ZE

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Natálie Kysmanová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

11:00

 

Anna Čavojová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

11:15

 

Michaela Slováčková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

11:30

 

Kateřina Nováková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

11:45

 

Šárka Grežová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

12:00

 

Ondřej Huška (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

12:15

 

Monika Nekovářová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

12:30

 

Jana Pešavová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

12:45

 

Jana Štěpánová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

kom. 4.A {87S}

pr.- ZEK

13:20

 

zadání otázky

 

 

 

13:40

 

Nikola Hvězdová (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

 

 

13:55

 

Klaudie Cestrová (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

 

 

14:10

 

Marie Kašecká (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

 

 

14:25

 

Kateřina Uskobová (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

 

 

14:40

 

Veronika Honzová (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

 

 

14:55

 

Kateřina Málková (zkoušející: Ing. Rudolf Rabas)

 

{87S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

kom. 4.B {85S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

MVDr. Iva Podhorná

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.B {85S}

pr.- VE

8:30

 

zadání otázky

 

 

 

8:45

 

Natálie Kysmanová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

9:00

 

Dana Faltejsková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

9:15

 

Michaela Slováčková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

9:30

 

Kateřina Nováková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

9:45

 

Markéta Prchalová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

10:00

 

Kateřina Vávrová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

10:15

 

Jana Štěpánová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

10:30

 

Šárka Dvořáková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

{85S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

Ing. Rudolf Rabas

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.B {85S}

pr.- ZE

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Natálie Kysmanová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

11:00

 

Anna Čavojová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

11:15

 

Michaela Slováčková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

11:30

 

Kateřina Nováková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

11:45

 

Šárka Grežová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

12:00

 

Ondřej Huška (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

12:15

 

Monika Nekovářová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

12:30

 

Jana Pešavová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

12:45

 

Jana Štěpánová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

kom. 4.A {87S}

pr.- ZEMP

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:25

 

Jan Murín (přísedící: Ing. Irena Ehlová)

 

 

pr.- ZEK

13:20

 

zadání otázky

 

 

 

13:40

 

Nikola Hvězdová (přísedící: EHL,KOT)

 

 

 

13:55

 

Klaudie Cestrová (přísedící: EHL,KOT)

 

 

 

14:10

 

Marie Kašecká (přísedící: EHL,KOT)

 

 

 

14:25

 

Kateřina Uskobová (přísedící: EHL,KOT)

 

 

 

14:40

 

Veronika Honzová (přísedící: EHL,KOT)

 

 

 

14:55

 

Kateřina Málková (přísedící: EHL,KOT)

 

 

 

15:10

 

porada

 

{87S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

kom. 4.B {85S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

Ing. Hana Stehlíková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.B {85S}

pr.- ZE

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Natálie Kysmanová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

11:00

 

Anna Čavojová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

11:15

 

Michaela Slováčková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

11:30

 

Kateřina Nováková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

11:45

 

Šárka Grežová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

12:00

 

Ondřej Huška (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

12:15

 

Monika Nekovářová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

12:30

 

Jana Pešavová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

12:45

 

Jana Štěpánová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

{85S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

Mgr. Pavel Studený

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.B {85S}

sp.- CJL

7:10

 

zadání otázky

 

 

 

7:30

 

Natálie Kysmanová (přísedící: Mgr. Martina Dolečková)

 

 

 

7:50

 

Vendula Prášková (přísedící: Mgr. Martina Dolečková)

 

 

 

8:10

 

Michaela Slováčková (zkoušející: Mgr. Martina Dolečková)

 

 

 

8:30

 

Kateřina Nováková (zkoušející: Mgr. Martina Dolečková)

 

kom. 4.A {87S}

 

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:40

 

Nikola Hvězdová (přísedící: Mgr. Martina Dolečková)

 

 

 

10:35

 

zadání otázky

 

 

 

10:55

 

Klaudie Cestrová (přísedící: Mgr. Martina Dolečková)

 

 

 

11:15

 

Marie Kašecká (přísedící: Mgr. Martina Dolečková)

 

 

 

11:35

 

Jan Murín (přísedící: Mgr. Martina Dolečková)

 

 

 

11:55

 

Kateřina Uskobová (přísedící: Mgr. Martina Dolečková)

 

 

 

12:15

 

Jana Krátká (přísedící: Mgr. Martina Dolečková)

 

 

 

12:35

 

Kateřina Málková (přísedící: Mgr. Martina Dolečková)

 

 

 

15:10

 

porada

 

kom. 4.B

 

15:10

 

porada

 

kom. 4.A {87S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

kom. 4.B {85S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

MVDr. Dominika Švehlová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.B {85S}

pr.- VE

8:30

 

zadání otázky

 

 

 

8:45

 

Natálie Kysmanová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

9:00

 

Dana Faltejsková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

9:15

 

Michaela Slováčková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

9:30

 

Kateřina Nováková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

9:45

 

Markéta Prchalová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

10:00

 

Kateřina Vávrová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

10:15

 

Jana Štěpánová (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

 

 

10:30

 

Šárka Dvořáková (zkoušející: MVDr. Hana Honsová)

 

{85S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

Ing. Jaromíra Tmějová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.A {87S}

pr.- EKN

8:50

 

zadání otázky

 

 

 

9:10

 

Nikola Hvězdová (zkoušející: Ing. Věra Zemanová)

 

 

 

9:25

 

Klaudie Cestrová (zkoušející: Ing. Věra Zemanová)

 

 

 

9:40

 

Marie Kašecká (zkoušející: Ing. Věra Zemanová)

 

 

 

9:55

 

Jan Murín (zkoušející: Ing. Věra Zemanová)

 

 

 

10:10

 

Kateřina Uskobová (zkoušející: Ing. Věra Zemanová)

 

 

 

10:25

 

Sabina Skalická (zkoušející: Ing. Věra Zemanová)

 

{87S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

Mgr. Martina Tomková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.A {87S}

sp.- ANJ

7:35

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Nikola Hvězdová (přísedící: Ing. Petra Zíková)

 

 

 

7:55

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Klaudie Cestrová (přísedící: Ing. Petra Zíková)

 

 

 

8:35

 

Marie Kašecká (přísedící: Ing. Petra Zíková)

 

 

 

8:55

 

Jan Murín (přísedící: Ing. Petra Zíková)

 

kom. 4.B {85S}

 

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Natálie Kysmanová (přísedící: Mgr. Radmila Janoušková)

 

 

 

13:50

 

Vendula Prášková (zkoušející: Mgr. Radmila Janoušková)

 

 

 

14:10

 

Michaela Slováčková (zkoušející: Ing. Petra Zíková)

 

 

 

14:30

 

Kateřina Nováková (zkoušející: Ing. Petra Zíková)

 

 

 

14:50

 

Kateřina Vávrová (zkoušející: Mgr. Radmila Janoušková)

 

kom. 4.A

 

15:10

 

porada

 

kom. 4.B

 

15:10

 

porada

 

kom. 4.A {87S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

kom. 4.B {85S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

Ing. Věra Zemanová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.A {87S}

pr.- EKN

8:50

 

zadání otázky

 

 

 

9:10

 

Nikola Hvězdová (přísedící: Ing. Jaromíra Tmějová)

 

 

 

9:25

 

Klaudie Cestrová (přísedící: Ing. Jaromíra Tmějová)

 

 

 

9:40

 

Marie Kašecká (přísedící: Ing. Jaromíra Tmějová)

 

 

 

9:55

 

Jan Murín (přísedící: Ing. Jaromíra Tmějová)

 

 

 

10:10

 

Kateřina Uskobová (přísedící: Ing. Jaromíra Tmějová)

 

 

 

10:25

 

Sabina Skalická (přísedící: Ing. Jaromíra Tmějová)

 

 

 

15:10

 

porada

 

{87S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

Ing. Petra Zíková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pátek 15.9.

 

kom. 4.A {87S}

sp.- ANJ

7:35

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Nikola Hvězdová (zkoušející: Mgr. Martina Tomková)

 

 

 

7:55

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Klaudie Cestrová (zkoušející: Mgr. Martina Tomková)

 

 

 

8:35

 

Marie Kašecká (zkoušející: Mgr. Martina Tomková)

 

 

 

8:55

 

Jan Murín (zkoušející: Mgr. Martina Tomková)

 

kom. 4.B {85S}

 

13:50

 

zadání otázky

 

 

 

14:10

 

Michaela Slováčková (přísedící: Mgr. Martina Tomková)

 

 

 

14:30

 

Kateřina Nováková (přísedící: Mgr. Martina Tomková)

 

 

 

15:10

 

porada

 

kom. 4.A {87S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

kom. 4.B {85S}

 

15:25

 

vyhlášení výsledků

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři