Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun, Dolní Třešňovec 17

 

Třída: 4.A - Agropodnikání (rok nástupu 2013)

Termín: úterý 16. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Ing. Bohumil Kudyn

Místopředseda: Ing. Rudolf Rabas

Třídní: Ing. Věra Zemanová

Místnost: 23 - Kmenová 4.A

Denní porada vyučujících: 17:30

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Pavel Bartoš

 

pr. - Ekonomika

12:45

13:00

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:40

14:00

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

 

pr. - Zemědělské předměty

15:00

15:15

 

Ing. Rudolf Rabas / Ing. Irena Ehlová, Ing. Vlastimil Šimko /

 

sp. - Anglický jazyk

15:45

16:05

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

Šimon Jančuš

 

pr. - Ekonomika

13:00

13:15

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:00

14:20

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

 

pr. - Zemědělské předměty

15:15

15:30

 

Ing. Rudolf Rabas / Ing. Irena Ehlová, Ing. Vlastimil Šimko /

 

sp. - Anglický jazyk

16:05

16:25

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

Lukáš Jansa

 

pr. - Ekonomika

13:15

13:30

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:20

14:40

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

 

pr. - Zemědělské předměty

15:30

15:45

 

Ing. Rudolf Rabas / Ing. Irena Ehlová, Ing. Vlastimil Šimko /

 

sp. - Anglický jazyk

16:25

16:45

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

Zdeňka Cupalová

 

pr. - Ekonomika

13:30

13:45

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

Carmen Plesoinigová

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:40

15:00

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Tereza Rejlová

 

pr. - Chov koní

16:45

17:00

 

Ing. Darie Kotyzová / Ing. Hana Stehlíková /

Nikoleta Špůrová

 

pr. - Chov koní

17:00

17:15

 

Ing. Darie Kotyzová / Ing. Hana Stehlíková /

 

 

Termín: středa 17. 5. 2017 dopoledne

Denní porada vyučujících: 12:35

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Klaudie Cestrová

 

pr. - Ekonomika

7:45

8:00

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:40

9:00

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

 

pr. - Zemědělské předměty

10:00

10:15

 

Ing. Darie Kotyzová / Ing. Irena Ehlová, Ing. Rudolf Rabas /

 

sp. - Anglický jazyk

10:55

11:15

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

Veronika Honzová

 

pr. - Ekonomika

8:00

8:15

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:00

9:20

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

 

pr. - Zemědělské předměty

10:15

10:30

 

Ing. Darie Kotyzová / Ing. Irena Ehlová, Ing. Rudolf Rabas /

 

sp. - Anglický jazyk

11:15

11:35

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

Marie Kašparová

 

pr. - Ekonomika

8:15

8:30

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:20

9:40

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

 

pr. - Zemědělské předměty

10:30

10:45

 

Ing. Darie Kotyzová / Ing. Irena Ehlová, Ing. Rudolf Rabas /

 

sp. - Anglický jazyk

11:35

11:55

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

Jana Krátká

 

pr. - Ekonomika

8:30

8:45

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:40

10:00

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

 

pr. - Zemědělské předměty

10:45

11:00

 

Ing. Darie Kotyzová / Ing. Irena Ehlová, Ing. Rudolf Rabas /

 

sp. - Anglický jazyk

11:55

12:15

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

 

 

Termín: středa 17. 5. 2017 odpoledne

Denní porada vyučujících: 18:05

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Tereza Rejlová

 

pr. - Zemědělské předměty

12:45

13:00

 

Ing. Darie Kotyzová / Ing. Irena Ehlová, Ing. Rudolf Rabas /

 

sp. - Anglický jazyk

13:55

14:15

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

 

pr. - Ekonomika

14:55

15:10

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

16:05

16:25

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Nikoleta Špůrová

 

pr. - Zemědělské předměty

13:00

13:15

 

Ing. Darie Kotyzová / Ing. Irena Ehlová, Ing. Rudolf Rabas /

 

sp. - Anglický jazyk

14:15

14:35

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

 

pr. - Ekonomika

15:10

15:25

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

16:25

16:45

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Kristýna Rychtová

 

pr. - Zemědělské předměty

13:15

13:30

 

Ing. Darie Kotyzová / Ing. Irena Ehlová, Ing. Rudolf Rabas /

 

sp. - Anglický jazyk

14:35

14:55

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

 

pr. - Ekonomika

15:25

15:40

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

16:45

17:05

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Kateřina Málková

 

pr. - Zemědělské předměty

13:30

13:45

 

Ing. Darie Kotyzová / Ing. Irena Ehlová, Ing. Rudolf Rabas /

 

pr. - Ekonomika

15:40

15:55

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

17:05

17:25

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Sabina Skalická

 

pr. - Zemědělské předměty

13:45

14:00

 

Ing. Darie Kotyzová / Ing. Irena Ehlová, Ing. Rudolf Rabas /

 

pr. - Ekonomika

15:55

16:10

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

17:25

17:45

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři