Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun, Dolní Třešňovec 17

 

Třída: 4.C - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Termín: pátek 26. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: MVDr. Iva Podhorná

Třídní: Ing. Petra Zíková

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

Slavnostní zahájení: úterý 23. 5. 2017 8:00

Denní porada vyučujících: 10:25

Denní vyhlášení výsledků: 10:40

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Ondřej Huška

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:40

8:00

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Eliška Jiroušková

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:00

8:20

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Petr Mlčoch

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:20

8:40

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Ondřej Huška

 

pr. - Veterinární předměty

8:40

8:55

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Eliška Jiroušková

 

pr. - Veterinární předměty

8:55

9:10

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Petr Mlčoch

 

pr. - Veterinární předměty

9:10

9:25

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Ondřej Huška

 

pr. - zemědělské předměty

9:25

9:40

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Eliška Jiroušková

 

pr. - zemědělské předměty

9:40

9:55

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Petr Mlčoch

 

pr. - zemědělské předměty

9:55

10:10

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

 

 

Třída: 4.C - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Termín: pátek 26. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: MVDr. Iva Podhorná

Třídní: Ing. Petra Zíková

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

Slavnostní zahájení: úterý 23. 5. 2017 8:00

Denní porada vyučujících: 14:25

Denní vyhlášení výsledků: 14:40

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Lucie Šafratová

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:40

12:00

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Natálie Němcová

 

sp. - Český jazyk a literatura

12:00

12:20

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Andrea Peterková

 

sp. - Český jazyk a literatura

12:20

12:40

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Lucie Šafratová

 

pr. - zemědělské předměty

12:40

12:55

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Natálie Němcová

 

pr. - zemědělské předměty

12:55

13:10

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Andrea Peterková

 

pr. - zemědělské předměty

13:10

13:25

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Lucie Šafratová

 

pr. - Veterinární předměty

13:25

13:40

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Natálie Němcová

 

pr. - Veterinární předměty

13:40

13:55

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Andrea Peterková

 

pr. - Veterinární předměty

13:55

14:10

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

 

 

Třída: 4.C - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 29. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: MVDr. Iva Podhorná

Třídní: Ing. Petra Zíková

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

Slavnostní zahájení: úterý 23. 5. 2017 8:00

Denní porada vyučujících: 12:40

Denní vyhlášení výsledků: 12:55

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Lucie Böhmová

 

sp. - Anglický jazyk

7:50

8:10

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Romana Brücknerová

 

sp. - Anglický jazyk

8:10

8:30

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Šárka Dlouhá

 

sp. - Anglický jazyk

8:30

8:50

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Šárka Grežová

 

sp. - Anglický jazyk

8:50

9:10

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Lucie Böhmová

 

pr. - Veterinární předměty

9:10

9:25

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Romana Brücknerová

 

pr. - Veterinární předměty

9:25

9:40

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Šárka Dlouhá

 

pr. - Veterinární předměty

9:40

9:55

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Šárka Grežová

 

pr. - Veterinární předměty

9:55

10:10

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Lucie Böhmová

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:05

10:25

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Romana Brücknerová

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:25

10:45

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Šárka Dlouhá

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:45

11:05

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Šárka Grežová

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:05

11:25

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Lucie Böhmová

 

pr. - zemědělské předměty

11:25

11:40

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Romana Brücknerová

 

pr. - zemědělské předměty

11:40

11:55

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Šárka Dlouhá

 

pr. - zemědělské předměty

11:55

12:10

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Šárka Grežová

 

pr. - zemědělské předměty

12:10

12:25

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

 

 

Třída: 4.C - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 29. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: MVDr. Iva Podhorná

Třídní: Ing. Petra Zíková

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

Slavnostní zahájení: úterý 23. 5. 2017 8:00

Denní porada vyučujících: 18:05

Denní vyhlášení výsledků: 18:20

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Amálie Grosspitschová

 

pr. - Veterinární předměty

13:15

13:30

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Michaela Hrdličková

 

pr. - Veterinární předměty

13:30

13:45

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Daniela Jůvová

 

pr. - Veterinární předměty

13:45

14:00

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Lenka Krobotová

 

pr. - Veterinární předměty

14:00

14:15

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Amálie Grosspitschová

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:10

14:30

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Michaela Hrdličková

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:30

14:50

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Daniela Jůvová

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:50

15:10

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Lenka Krobotová

 

sp. - Český jazyk a literatura

15:10

15:30

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Amálie Grosspitschová

 

pr. - zemědělské předměty

15:30

15:45

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Michaela Hrdličková

 

pr. - zemědělské předměty

15:45

16:00

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Daniela Jůvová

 

pr. - zemědělské předměty

16:00

16:15

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Lenka Krobotová

 

pr. - zemědělské předměty

16:15

16:30

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Amálie Grosspitschová

 

sp. - Anglický jazyk

16:25

16:45

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Michaela Hrdličková

 

sp. - Anglický jazyk

16:45

17:05

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Daniela Jůvová

 

sp. - Anglický jazyk

17:05

17:25

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Lenka Krobotová

 

sp. - Anglický jazyk

17:25

17:45

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

 

 

Třída: 4.C - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Termín: úterý 30. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: MVDr. Iva Podhorná

Třídní: Ing. Petra Zíková

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

Slavnostní zahájení: úterý 23. 5. 2017 8:00

Denní porada vyučujících: 12:30

Denní vyhlášení výsledků: 12:45

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jarmila Kubová

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:40

8:00

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Monika Nekovářová

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:00

8:20

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Veronika Nosková

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:20

8:40

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Anna Patáková

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:40

9:00

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Jarmila Kubová

 

pr. - Veterinární předměty

9:00

9:15

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Monika Nekovářová

 

pr. - Veterinární předměty

9:15

9:30

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Veronika Nosková

 

pr. - Veterinární předměty

9:30

9:45

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Anna Patáková

 

pr. - Veterinární předměty

9:45

10:00

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Jarmila Kubová

 

sp. - Anglický jazyk

9:55

10:15

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Monika Nekovářová

 

sp. - Anglický jazyk

10:15

10:35

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Veronika Nosková

 

sp. - Anglický jazyk

10:35

10:55

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Anna Patáková

 

sp. - Anglický jazyk

10:55

11:15

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Jarmila Kubová

 

pr. - zemědělské předměty

11:15

11:30

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Monika Nekovářová

 

pr. - zemědělské předměty

11:30

11:45

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Veronika Nosková

 

pr. - zemědělské předměty

11:45

12:00

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Anna Patáková

 

pr. - zemědělské předměty

12:00

12:15

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

 

 

Třída: 4.C - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Termín: úterý 30. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: MVDr. Iva Podhorná

Třídní: Ing. Petra Zíková

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

Slavnostní zahájení: úterý 23. 5. 2017 8:00

Denní porada vyučujících: 17:05

Denní vyhlášení výsledků: 17:20

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jana Pešavová

 

pr. - zemědělské předměty

13:15

13:30

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Markéta Prchalová

 

pr. - zemědělské předměty

13:30

13:45

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Naděžda Šnejdrlová

 

pr. - zemědělské předměty

13:45

14:00

 

Ing. Rudolf Rabas / MVDr. Hana Honsová, Ing. Hana Stehlíková /

Jana Pešavová

 

sp. - Anglický jazyk

14:00

14:20

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Markéta Prchalová

 

sp. - Anglický jazyk

14:20

14:40

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Naděžda Šnejdrlová

 

sp. - Anglický jazyk

14:40

15:00

 

Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Jana Pešavová

 

pr. - Veterinární předměty

15:00

15:15

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Markéta Prchalová

 

pr. - Veterinární předměty

15:15

15:30

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Naděžda Šnejdrlová

 

pr. - Veterinární předměty

15:30

15:45

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná /

Jana Pešavová

 

sp. - Český jazyk a literatura

15:45

16:05

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Markéta Prchalová

 

sp. - Český jazyk a literatura

16:05

16:25

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Naděžda Šnejdrlová

 

sp. - Český jazyk a literatura

16:25

16:45

 

Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři