Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun, Dolní Třešňovec 17

 

Třída: 4.B - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Termín: středa 17. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: Ing. Darie Kotyzová

Třídní: Mgr. Pavel Studený

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

Slavnostní zahájení: pondělí 15. 5. 2017 8:00

Denní porada vyučujících: 17:05

Denní vyhlášení výsledků: 17:20

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Anna Čavojová

 

pr. - Veterinární předměty

13:15

13:30

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Klára Menšíková

 

pr. - Veterinární předměty

13:30

13:45

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Eliška Strnadová

 

pr. - Veterinární předměty

13:45

14:00

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Anna Čavojová

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:00

14:20

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Klára Menšíková

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:20

14:40

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Eliška Strnadová

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:40

15:00

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Anna Čavojová

 

pr. - zemědělské předměty

15:00

15:15

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Klára Menšíková

 

pr. - zemědělské předměty

15:15

15:30

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Eliška Strnadová

 

pr. - zemědělské předměty

15:30

15:45

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Anna Čavojová

 

sp. - Anglický jazyk

15:45

16:05

 

Mgr. Martina Tomková / Mgr. Radmila Janoušková /

Klára Menšíková

 

sp. - Anglický jazyk

16:05

16:25

 

Mgr. Martina Tomková / Mgr. Radmila Janoušková /

Eliška Strnadová

 

sp. - Anglický jazyk

16:25

16:45

 

Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

 

 

Třída: 4.B - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Termín: čtvrtek 18. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: Ing. Darie Kotyzová

Třídní: Mgr. Pavel Studený

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

Slavnostní zahájení: pondělí 15. 5. 2017 8:00

Denní porada vyučujících: 12:30

Denní vyhlášení výsledků: 12:45

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Dana Faltejsková

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:40

8:00

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Jaromír Krčmář

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:00

8:20

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Natálie Mašíčková

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:20

8:40

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Ivona Švestková

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:40

9:00

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Dana Faltejsková

 

pr. - zemědělské předměty

9:00

9:15

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Jaromír Krčmář

 

pr. - zemědělské předměty

9:15

9:30

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Natálie Mašíčková

 

pr. - zemědělské předměty

9:30

9:45

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Ivona Švestková

 

pr. - zemědělské předměty

9:45

10:00

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Dana Faltejsková

 

sp. - Anglický jazyk

9:55

10:15

 

Mgr. Martina Tomková / Mgr. Radmila Janoušková /

Jaromír Krčmář

 

sp. - Anglický jazyk

10:15

10:35

 

Mgr. Martina Tomková / Mgr. Radmila Janoušková /

Natálie Mašíčková

 

sp. - Anglický jazyk

10:35

10:55

 

Mgr. Martina Tomková / Mgr. Radmila Janoušková /

Ivona Švestková

 

sp. - Anglický jazyk

10:55

11:15

 

Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

Dana Faltejsková

 

pr. - Veterinární předměty

11:15

11:30

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Jaromír Krčmář

 

pr. - Veterinární předměty

11:30

11:45

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Natálie Mašíčková

 

pr. - Veterinární předměty

11:45

12:00

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Ivona Švestková

 

pr. - Veterinární předměty

12:00

12:15

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

 

 

Třída: 4.B - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Termín: čtvrtek 18. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: Ing. Darie Kotyzová

Třídní: Mgr. Pavel Studený

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

Slavnostní zahájení: pondělí 15. 5. 2017 8:00

Denní porada vyučujících: 17:20

Denní vyhlášení výsledků: 17:35

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Kateřina Tomášková

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:10

13:30

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Šárka Votavová

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:30

13:50

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Aneta Pešková

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:50

14:10

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Kateřina Tomášková

 

pr. - zemědělské předměty

14:10

14:25

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Šárka Votavová

 

pr. - zemědělské předměty

14:25

14:40

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Aneta Pešková

 

pr. - zemědělské předměty

14:40

14:55

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Šárka Kašparová

 

pr. - zemědělské předměty

14:55

15:10

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Kateřina Tomášková

 

sp. - Anglický jazyk

15:05

15:25

 

Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

Šárka Votavová

 

sp. - Anglický jazyk

15:25

15:45

 

Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

Aneta Pešková

 

sp. - Anglický jazyk

15:45

16:05

 

Mgr. Martina Tomková / Mgr. Radmila Janoušková /

Lucie Pávková

 

pr. - Veterinární předměty

16:05

16:20

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Kateřina Tomášková

 

pr. - Veterinární předměty

16:20

16:35

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Šárka Votavová

 

pr. - Veterinární předměty

16:35

16:50

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Aneta Pešková

 

pr. - Veterinární předměty

16:50

17:05

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

 

 

Třída: 4.B - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Termín: pátek 19. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: Ing. Darie Kotyzová

Třídní: Mgr. Pavel Studený

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

Slavnostní zahájení: pondělí 15. 5. 2017 8:00

Denní porada vyučujících: 12:35

Denní vyhlášení výsledků: 12:50

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Kateřina Brůnová

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:40

8:00

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Radim Čáp

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:55

8:20

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Michaela Slavíčková

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:20

8:40

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Lucie Tomíšková

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:40

9:00

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Kateřina Toušková

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:55

9:20

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Kateřina Brůnová

 

pr. - Veterinární předměty

9:20

9:35

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Radim Čáp

 

pr. - Veterinární předměty

9:30

9:50

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Michaela Slavíčková

 

pr. - Veterinární předměty

9:50

10:05

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Lucie Tomíšková

 

pr. - Veterinární předměty

10:05

10:20

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Kateřina Toušková

 

pr. - Veterinární předměty

10:15

10:35

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Jana Štěpánová

 

pr. - Veterinární předměty

10:35

10:50

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Kateřina Brůnová

 

pr. - zemědělské předměty

10:50

11:05

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Radim Čáp

 

pr. - zemědělské předměty

11:00

11:20

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Michaela Slavíčková

 

pr. - zemědělské předměty

11:20

11:35

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Lucie Tomíšková

 

pr. - zemědělské předměty

11:35

11:50

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Kateřina Toušková

 

pr. - zemědělské předměty

11:45

12:05

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Jana Štěpánová

 

pr. - zemědělské předměty

12:05

12:20

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

 

 

Třída: 4.B - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: Ing. Darie Kotyzová

Třídní: Mgr. Pavel Studený

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

Slavnostní zahájení: pondělí 15. 5. 2017 8:00

Denní porada vyučujících: 12:50

Denní vyhlášení výsledků: 13:05

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Kateřina Vávrová

 

sp. - Anglický jazyk

8:00

8:20

 

Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

Sabina Vrbová

 

sp. - Anglický jazyk

8:20

8:40

 

Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

Vendula Prášková

 

sp. - Anglický jazyk

8:40

9:00

 

Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

Veronika Hájková

 

sp. - Anglický jazyk

9:00

9:20

 

Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

Kateřina Vávrová

 

pr. - Veterinární předměty

9:20

9:35

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Sabina Vrbová

 

pr. - Veterinární předměty

9:35

9:50

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Vendula Prášková

 

pr. - Veterinární předměty

9:50

10:05

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Veronika Hájková

 

pr. - Veterinární předměty

10:05

10:20

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Kateřina Vávrová

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:15

10:35

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Sabina Vrbová

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:35

10:55

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Vendula Prášková

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:55

11:15

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Veronika Hájková

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:15

11:35

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Kateřina Vávrová

 

pr. - zemědělské předměty

11:35

11:50

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Sabina Vrbová

 

pr. - zemědělské předměty

11:50

12:05

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Vendula Prášková

 

pr. - zemědělské předměty

12:05

12:20

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Veronika Hájková

 

pr. - zemědělské předměty

12:20

12:35

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

 

 

Třída: 4.B - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: Ing. Darie Kotyzová

Třídní: Mgr. Pavel Studený

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

Slavnostní zahájení: pondělí 15. 5. 2017 8:00

Denní porada vyučujících: 17:15

Denní vyhlášení výsledků: 17:30

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Valerie Andrlová

 

pr. - Veterinární předměty

13:45

14:00

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Magdaléna Trojanová

 

pr. - Veterinární předměty

14:00

14:15

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Maria Dušková

 

pr. - Veterinární předměty

14:15

14:30

 

MVDr. Iva Podhorná / MVDr. Dominika Švehlová /

Valerie Andrlová

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:30

14:50

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Magdaléna Trojanová

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:50

15:10

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Maria Dušková

 

pr. - zemědělské předměty

15:10

15:25

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Valerie Andrlová

 

pr. - zemědělské předměty

15:25

15:40

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Magdaléna Trojanová

 

pr. - zemědělské předměty

15:40

15:55

 

MVDr. Hana Honsová / Ing. Darie Kotyzová /

Maria Dušková

 

sp. - Anglický jazyk

15:55

16:15

 

Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

Valerie Andrlová

 

sp. - Anglický jazyk

16:15

16:35

 

Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

Magdaléna Trojanová

 

sp. - Anglický jazyk

16:35

16:55

 

Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři