Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun, Dolní Třešňovec 17

 

Třída: 4.A - Agropodnikání (rok nástupu 2013)

Termín: pátek 15. 9. 2017 dopoledne

Předseda: Ing. Bohumil Kudyn

Místopředseda: Ing. Rudolf Rabas

Třídní: Ing. Věra Zemanová

Místnost: 87S - Kmenová 3.B

Denní porada vyučujících: 15:10

Denní vyhlášení výsledků: 15:25

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Nikola Hvězdová

 

sp. - Anglický jazyk

7:35

8:00

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

Klaudie Cestrová

 

sp. - Anglický jazyk

7:55

8:15

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

Marie Kašecká

 

sp. - Anglický jazyk

8:15

8:35

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

Jan Murín

 

sp. - Anglický jazyk

8:35

8:55

 

Mgr. Martina Tomková / Ing. Petra Zíková /

Nikola Hvězdová

 

pr. - Ekonomika

8:50

9:10

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

Klaudie Cestrová

 

pr. - Ekonomika

9:10

9:25

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

Marie Kašecká

 

pr. - Ekonomika

9:25

9:40

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

Jan Murín

 

pr. - Ekonomika

9:40

9:55

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

Kateřina Uskobová

 

pr. - Ekonomika

9:55

10:10

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

Sabina Skalická

 

pr. - Ekonomika

10:10

10:25

 

Ing. Věra Zemanová / Ing. Jaromíra Tmějová /

Nikola Hvězdová

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:15

10:40

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Klaudie Cestrová

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:35

10:55

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Marie Kašecká

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:55

11:15

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Jan Murín

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:15

11:35

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Kateřina Uskobová

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:35

11:55

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Jana Krátká

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:55

12:15

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Kateřina Málková

 

sp. - Český jazyk a literatura

12:15

12:35

 

Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Jan Murín

 

pr. - Zemědělské předměty

13:10

13:25

 

Ing. Rudolf Rabas / Ing. Irena Ehlová /

Nikola Hvězdová

 

pr. - Zemědělské předměty

13:20

13:40

 

Ing. Rudolf Rabas / Ing. Irena Ehlová, Ing. Darie Kotyzová /

Klaudie Cestrová

 

pr. - Zemědělské předměty

13:40

13:55

 

Ing. Rudolf Rabas / Ing. Irena Ehlová, Ing. Darie Kotyzová /

Marie Kašecká

 

pr. - Zemědělské předměty

13:55

14:10

 

Ing. Rudolf Rabas / Ing. Irena Ehlová, Ing. Darie Kotyzová /

Kateřina Uskobová

 

pr. - Zemědělské předměty

14:10

14:25

 

Ing. Rudolf Rabas / Ing. Irena Ehlová, Ing. Darie Kotyzová /

Veronika Honzová

 

pr. - Zemědělské předměty

14:25

14:40

 

Ing. Rudolf Rabas / Ing. Irena Ehlová, Ing. Darie Kotyzová /

Kateřina Málková

 

pr. - Zemědělské předměty

14:40

14:55

 

Ing. Rudolf Rabas / Ing. Irena Ehlová, Ing. Darie Kotyzová /

 

 

Třída: 4.B - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Třída: 4.C - Veterinářství (rok nástupu 2013) kom. 4.B

Třída: *4.B - Veterinářství (rok nástupu 2012) kom. 4.B

Třída: **4.V - Veterinářství (rok nástupu 2011) kom. 4.B

Termín: pátek 15. 9. 2017 dopoledne

Předseda: Ing. Josef Novák

Místopředseda: Ing. Darie Kotyzová

Třídní: Mgr. Pavel Studený

Místnost: 85S - Kmenová 1.C

Denní porada vyučujících: 15:10

Denní vyhlášení výsledků: 15:25

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Natálie Kysmanová (4.B)

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:10

7:30

 

{85S} Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Vendula Prášková (4.B)

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:30

7:50

 

{85S} Mgr. Pavel Studený / Mgr. Martina Dolečková /

Michaela Slováčková (4.C)

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:50

8:10

 

{85S} Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Kateřina Nováková (4.C)

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:10

8:30

 

{85S} Mgr. Martina Dolečková / Mgr. Pavel Studený /

Natálie Kysmanová (4.B)

 

pr. - Veterinární předměty

8:30

8:45

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná, MVDr. Dominika Švehlová /

Dana Faltejsková (4.B)

 

pr. - Veterinární předměty

8:45

9:00

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná, MVDr. Dominika Švehlová /

Michaela Slováčková (4.C)

 

pr. - Veterinární předměty

9:00

9:15

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná, MVDr. Dominika Švehlová /

Kateřina Nováková (4.C)

 

pr. - Veterinární předměty

9:15

9:30

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná, MVDr. Dominika Švehlová /

Markéta Prchalová (4.C)

 

pr. - Veterinární předměty

9:30

9:45

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná, MVDr. Dominika Švehlová /

Kateřina Vávrová (*4.B)

 

pr. - Veterinární předměty

9:45

10:00

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná, MVDr. Dominika Švehlová /

Jana Štěpánová (*4.B)

 

pr. - Veterinární předměty

10:00

10:15

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná, MVDr. Dominika Švehlová /

Šárka Dvořáková (**4.V)

 

pr. - Veterinární předměty

10:15

10:30

 

MVDr. Hana Honsová / MVDr. Iva Podhorná, MVDr. Dominika Švehlová /

Natálie Kysmanová (4.B)

 

pr. - zemědělské předměty

10:30

10:45

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / KOT,RAB,STE /

Anna Čavojová (4.B)

 

pr. - zemědělské předměty

10:45

11:00

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / KOT,RAB,STE /

Michaela Slováčková (4.C)

 

pr. - zemědělské předměty

11:00

11:15

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / KOT,RAB,STE /

Kateřina Nováková (4.C)

 

pr. - zemědělské předměty

11:15

11:30

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / KOT,RAB,STE /

Šárka Grežová (4.C)

 

pr. - zemědělské předměty

11:30

11:45

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / KOT,RAB,STE /

Ondřej Huška (4.C)

 

pr. - zemědělské předměty

11:45

12:00

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / KOT,RAB,STE /

Monika Nekovářová (4.C)

 

pr. - zemědělské předměty

12:00

12:15

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / KOT,RAB,STE /

Jana Pešavová (4.C)

 

pr. - zemědělské předměty

12:15

12:30

 

{85S} MVDr. Hana Honsová / KOT,RAB,STE /

Jana Štěpánová (*4.B)

 

pr. - zemědělské předměty

12:30

12:45

 

MVDr. Hana Honsová / KOT,RAB,STE /

Natálie Kysmanová (4.B)

 

sp. - Anglický jazyk

13:10

13:30

 

{85S} Mgr. Martina Tomková / Mgr. Radmila Janoušková /

Vendula Prášková (4.B)

 

sp. - Anglický jazyk

13:30

13:50

 

{85S} Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

Michaela Slováčková (4.C)

 

sp. - Anglický jazyk

13:50

14:10

 

{85S} Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Kateřina Nováková (4.C)

 

sp. - Anglický jazyk

14:10

14:30

 

{85S} Ing. Petra Zíková / Mgr. Martina Tomková /

Kateřina Vávrová (*4.B)

 

sp. - Anglický jazyk

14:30

14:50

 

{85S} Mgr. Radmila Janoušková / Mgr. Martina Tomková /

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři