Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun, Dolní Třešňovec 17

 

 

 

Třída: 4.C - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

 

pátek 26. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ondřej Huška

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

Eliška Jiroušková

 

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

Petr Mlčoch

 

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

Denní porada vyučujících: 10:25 Denní vyhlášení výsledků: 10:40

 

pátek 26. 5. 2017 odpoledne

12:00

13:00

14:00

15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucie Šafratová

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

pr.- VE

Natálie Němcová

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

pr.- VE

Andrea Peterková

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

pr.- VE

Denní porada vyučujících: 14:25 Denní vyhlášení výsledků: 14:40

 

pondělí 29. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucie Böhmová

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

Romana Brücknerová

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

Šárka Dlouhá

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

Šárka Grežová

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

Denní porada vyučujících: 12:40 Denní vyhlášení výsledků: 12:55

 

pondělí 29. 5. 2017 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amálie Grosspitschová

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Michaela Hrdličková

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Daniela Jůvová

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Lenka Krobotová

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Denní porada vyučujících: 18:05 Denní vyhlášení výsledků: 18:20

 

úterý 30. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarmila Kubová

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

sp.- ANJ

 

pr.- ZE

Monika Nekovářová

 

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

sp.- ANJ

 

pr.- ZE

Veronika Nosková

 

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

sp.- ANJ

 

pr.- ZE

Anna Patáková

 

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

sp.- ANJ

 

pr.- ZE

Denní porada vyučujících: 12:30 Denní vyhlášení výsledků: 12:45

 

úterý 30. 5. 2017 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jana Pešavová

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

Markéta Prchalová

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

Naděžda Šnejdrlová

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

Denní porada vyučujících: 17:05 Denní vyhlášení výsledků: 17:20

Zpracováno v systému Bakaláři