Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun, Dolní Třešňovec 17

 

 

 

Třída: 4.B - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Místnost: 34 - Kmenová 1.B

 

středa 17. 5. 2017 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Čavojová

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Klára Menšíková

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Eliška Strnadová

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Denní porada vyučujících: 17:05 Denní vyhlášení výsledků: 17:20

 

čtvrtek 18. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dana Faltejsková

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

Jaromír Krčmář

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

Natálie Mašíčková

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

Ivona Švestková

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

Denní porada vyučujících: 12:30 Denní vyhlášení výsledků: 12:45

 

čtvrtek 18. 5. 2017 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kateřina Tomášková

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

Šárka Votavová

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

Aneta Pešková

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

Šárka Kašparová

 

pr.- ZE

Lucie Pávková

 

pr.- VE

Denní porada vyučujících: 17:20 Denní vyhlášení výsledků: 17:35

 

pátek 19. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kateřina Brůnová

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

Radim Čáp

 

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

Michaela Slavíčková

 

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

Lucie Tomíšková

 

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

Kateřina Toušková

 

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

Jana Štěpánová

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

Denní porada vyučujících: 12:35 Denní vyhlášení výsledků: 12:50

 

pondělí 22. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kateřina Vávrová

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

Sabina Vrbová

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

Vendula Prášková

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

Veronika Hájková

 

sp.- ANJ

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

Denní porada vyučujících: 12:50 Denní vyhlášení výsledků: 13:05

 

pondělí 22. 5. 2017 odpoledne

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valerie Andrlová

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Magdaléna Trojanová

 

pr.- VE

 

sp.- CJL

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Maria Dušková

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Denní porada vyučujících: 17:15 Denní vyhlášení výsledků: 17:30

Zpracováno v systému Bakaláři