Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun, Dolní Třešňovec 17

 

 

 

Třída: 4.A - Agropodnikání (rok nástupu 2013)

Místnost: 87S - Kmenová 3.B

 

pátek 15. 9. 2017

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikola Hvězdová

sp.- ANJ

 

pr.- EKN

 

sp.- CJL

 

pr.- ZEK

Klaudie Cestrová

 

sp.- ANJ

 

pr.- EKN

 

sp.- CJL

 

pr.- ZEK

Marie Kašecká

 

sp.- ANJ

 

pr.- EKN

 

sp.- CJL

 

pr.- ZEK

Jan Murín

 

sp.- ANJ

 

pr.- EKN

 

sp.- CJL

 

pr.- ZEMP

Kateřina Uskobová

 

pr.- EKN

 

sp.- CJL

 

pr.- ZEK

Sabina Skalická

 

pr.- EKN

Jana Krátká

 

sp.- CJL

Kateřina Málková

 

sp.- CJL

 

pr.- ZEK

Veronika Honzová

 

pr.- ZEK

Denní porada vyučujících: 15:10 Denní vyhlášení výsledků: 15:25

 

 

Třída: 4.B - Veterinářství (rok nástupu 2013)

Třída: 4.C - Veterinářství (rok nástupu 2013) kom. 4.B

Třída: *4.B - Veterinářství (rok nástupu 2012) kom. 4.B

Třída: **4.V - Veterinářství (rok nástupu 2011) kom. 4.B

Místnost: 85S - Kmenová 1.C

 

pátek 15. 9. 2017 dopoledne

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natálie Kysmanová (4.B)

 

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Vendula Prášková (4.B)

 

sp.- CJL

 

sp.- ANJ

Michaela Slováčková (4.C)

 

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Kateřina Nováková (4.C)

 

sp.- CJL

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

 

sp.- ANJ

Dana Faltejsková (4.B)

 

pr.- VE

Markéta Prchalová (4.C)

 

pr.- VE

Kateřina Vávrová (*4.B)

 

pr.- VE

 

sp.- ANJ

Jana Štěpánová (*4.B)

 

pr.- VE

 

pr.- ZE

Šárka Dvořáková (**4.V)

 

pr.- VE

Anna Čavojová (4.B)

 

pr.- ZE

Šárka Grežová (4.C)

 

pr.- ZE

Ondřej Huška (4.C)

 

pr.- ZE

Monika Nekovářová (4.C)

 

pr.- ZE

Jana Pešavová (4.C)

 

pr.- ZE

Denní porada vyučujících: 15:10 Denní vyhlášení výsledků: 15:25

Zpracováno v systému Bakaláři