Vyhledávač

Načítání

MENU

Fotogalerie 2010-2011

 

Úterní odpoledne 21. prosince 2010 bylo ve škole věnováno vánoční besídce. Hlavní program představovalo studentské představení na motivy pohádky Járy Cimrmana "Dlouhý, Široký a Krátkozraký". Pod režijním vedením Pavla Studeného tak současní studenti oprášili a zaktualizovali námět, který Pavel Studený už jednou realizoval se studenty někdy začátkem tohoto století ...

 


Volejbal - XVI. (Po)Mikulášský turnaj - SZeŠ   10.12. 2010

Tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev lanškrounských a okolních škol uspořádala SZeŠ ve své tělocvičně v taktéž tradičním poMikulášském termínu a umístila se též tradičně na posledním místě -:).

Přehled umístění: 1. místo - Gymnázium Lanškroun; 2. místo - ZŠ Smetanova Lanškroun; 3. místo - ZŠ Lanškroun; 4. místo - ZŠ Výprachtice; 5. místo - ZŠ Dobrovského Lanškroun; 6. místo - SZeŠ Lanškroun.

 


Den otevřených dveří - SZeŠ   5.11. 2010 & 4.12. 2010

Pro zájemce o studium a příznivce z široké veřejnosti otevírá škola v rámci pravidelných akcí své prostory a nabízí odpovědi na otázky během "Dne otevřených dveří". V tomto školním roce proběhly zatím dvě tyto akce - prvních 11 fotografií v galerii je z 5 listopadu a zbytek potom ze 4. prosince, kdy už byla patřičná zima - přesto přijeli účastníci i z poměrně vzdálených míst. Kromě prohlídky školy si studenti připravili pro návštěvníky tradiční vystoupení na kryté jízdárně.

 


Exkurze 4.C se španělskými studenty - Praha   13. 9. 2010

V týdnu od 7. 9. do 14. 9. jsme měli na zemědělské škole možnost poznávat jižanský temperament. Navštívilo nás totiž 27 španělských mladých lidí z Malagy a jejího okolí. Celá akce se uskutečnila díky finančnímu grantu v rámci programu Mládež v akci. Více informací v článku "Andaluzané na SZeŠ Lanškroun".

Návštěva Španělů byla načasována tak, aby jim neunikla možnost účastnit se Lanškrounské kopy, kromě dalších aktivit pro veřejnost a akcí jako Hry bez hranic, módní přehlídka, čtení knih českých a španělských autorů, návštěva historických míst a přírodních krás ČR. Poslední den patřil, jak už tomu bývá, Praze. Počasí nám navzdory předpovědi opět přálo a umožnilo nám prohlédnout si velkou část historické Prahy odkud je také naše galerie fotografií.